10 000 HUF
Bálint Sándor: Ünnepi kalendárium I-II. köt. A Mária-ünnepek és jelesebb napok hazai és közép-európai hagyományvilágából. I. köt.: december 1. - június 30. II. köt.: július 1- november 30. Bp., 1977, Szent István-Társulat, 527+1; 561+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborítókon egészen kis kopásnyomokkal. + Karácsony, húsvét, pünkösd. A nagyünnepek hazai és közép-európai hagyományvilágából. Bp., 1976, Szent István-Társulat, 403+1 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, papírborítón kis kopásnyomokkal.