2 400 HUF
Bódogh János: Levelező gyorsírás. (Gabelsberger-Markovits rendszer.) Hozzákötve: Vita-gyorsírás. (Gabelsberger-Markovits rendszer.) Hozzákötve: Cserey Adolf: Az állatok természetrajza. Hozzákötve: Cserey Adolf: A növények természetrajza. Bp., 1910-1901.-én., Stampfel-féle Könyvkiadó. Átkötött kopott félvászon-kötés, két kijáró lappal.