2 400 HUF
Clair Vilmos: Párbaj-codex. A kard-, vitőr- és pisztolypárbaj különböző nemei: Roskovics Ignácz, Kimnach László és Grünwald Imre festőművészek eredeti rajzaiban. Bp., 1897, ifj. Nágel Ottó, 190+VII+(1) p. Második kiadás. Oldalszámozáson belül szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopottas, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.