18504. 436. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Daudet Alfonz:Művész házasságok és egyéb elbeszélések. III. Irodalmi Szecesszió, szerk.: Rózsa Miklós. Bp., 1900., Sachs és Pollák. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borító.
Photo of the item taken by : nagy_andras