1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Erkel Ferencz emlékkönyv. Születésének századik évfordulójára írók és tudósok közreműködésével szerk.: Fabó Bertalan. Bp., 1910, "Pátria", 250 p. Számos szögközi fekete-fehér illusztrációval, mellékletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.