17624. 436. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
9
0 HUF
F. W. Bain: Ami az álomban valóság. Hindu szerelmi történet, fordította: Baktay Ervin, Bp., 1922, Rózsavölgyi és Társa, Sérült laza félvászon kötésben címlap kijár
Photo of the item taken by : nagy_andras