17664. 436. Closed Online auction Books: Other rarities
3 600 HUF
0 HUF
Ferenczi Zoltán: Petőfi életrajza. I-III. köt. Bp., 1896, Franklin-Társulat, 1 t.+VIII+390 p., 1 t.+308 p., 1 t.+411 p.+2 sztl. lev. Átkötött, egységes félvászon-kötésben, a borítókon némi kopással.
Photo of the item taken by : tg