1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Huxley, Aldous: Légnadrág és társai. (Antic Hay). Ford.: Bálint György. Pesti Napló Könyvek. Bp., [1936], Pesti Napló-Az Est-Magyarország Napilap, 324 p. Kiadói egészvászon-kötés, fakó, kopottas borítóval.