1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Kaczvinszky Lajos: A magyar szemle emlékalbuma 1888-1938. Hegedűs László rajzaival. Kiadói festett vászonkötésben, sérült, lapok kijárnak, előzéklap nélkül