4 000 HUF
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből összeállította Radó Antal. Bp., é.n. Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), harmadik kiadás. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé foltos borítóval