1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Magyar RemekÃrók 2 kötete (32, 52): Arany László munkái. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Kozma Andor.; Báró Kemény Zsigmond munkáiból. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Gyulai Pál. Bp., 1904-1905, Franklin. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borÃtón egészen kis kopásnyomokkal, a felsÅ‘ lapéleken kis foltokkal.