17806. 436. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Malot Hector: Pompon. Regény. Ford.: Sz. E. Bp., 1883., Franklin, 444+4 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
Photo of the item taken by : karap_norbert