17837. 436. Closed Online auction Books: Other rarities
2 600 HUF
0 HUF
Mécs László összes versei 1920-1940. Számozott, aláírt! Bp., 1941, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, belül gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : tg