1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 415 p. Kiadói félvászon kötés. Kopott borító, éleken szakadozott, sérült kötés.