10 000 HUF
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. A szerző, Pap Zoltán (1862-1919) által Dr. Bakay Lajos (1880-1959) orvos, egyetemi tanár részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású egészvászonkötésben, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.