8 000 HUF
16
[Pápai Páriz Ferenc-Bod Péter]: Franciscus Páriz Pápai - Petri Bod: Dictionarium Latino-Hungaricum. [Tyrnaviae (Nagyszombat), 1762 (?), Typis Academicis Societatis Jesu(?)], 6+1064 p. Korabeli bárdozott gerincű egészbÅ‘r-kötés, kopott, sérült borÃtóval, kopott, sérült, részben hiányos gerinccel, az elülsÅ‘ szennylap és a papÃrborÃtás a kartonról hiányzik, számos possessori bejegyzéssel a táblák belsején, a lapéleken, néhány lapon bejelölésekkel, foltos lapokkal, a cÃmlap hiányzik, az elsÅ‘ két lap sérült, hiányos, a harmadik lap szakadt, sérült kötéssel, az utolsó pár lap, feltehetÅ‘leg az utolsó 4 oldal hiányzik, rossz állapotban.