17691. 436. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Pogány J. Béla: Rögös utakon. (Novellák.) DEDIKÁLT! Zólyom, 1909., "Nádosy F. Könynyomda:" Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : karap_norbert