1 200 HUF
Q. Horatii Flacci Opera omnia. Edidit. Gedofredus Stallbaum. Editio Stereotypa. Lipsiae, 1854., Ex Officina Bernhardi Tauchnitz, LXXXIV+232 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány ceruzás jegyzettel, aláhúzással, az index hiányzik a végéről, de maga a szöveg teljes.