2 000 HUF
10
Shakespeare szonettjei. Ford.: Szabó Lőrinc. Nagy Írók - Nagy Írások IX. Bp.,1921., Genius. Átkötött álbordás félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel. Számozott (1236./1500) példány.