3 000 HUF
18
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Pest., 1869 Heckenast, Korabeli, aranyozott egészbőr kötésben, kis kopással, hiányos réz csattal, aranyozott lapszélekkel