1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Új magyar dekameron. II. köt. Szerk.: Illyés Gyula. Benne Bibó Lajos, Darvas József, Kolozsvári Grandpierre Emil, Török Sophie, Veres Péter és mások írásaival. Bp., [1942], Nyugat, 242+(1) p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, egy kijáró lappal.