Number of items: 304

Barcs János: Lengyelek. / Polacy. Kétnyelvű trilógia. Pécs, 2001, Pro Pannonia. Magyar és lengyel nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17710.

2 000 HUF
5,18
5,71
Osvát Ernő: Az elégedetlenség könyvéből. Bp., 1988, Helikon, 90+(2) p. Kiadói bőrkötés. Megjelent 6300 példányban.
17711.

1 600 HUF
4,15
4,57
René Wellek - Austin Warren: Az irodalom elmélete. Osiris Tankönyvek. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
17712.

2 400 HUF
6,22
6,86
Elkésett levelek. (Briefe, die ihn nicht erreichten). Regény levelekben. Ford.: Miklós Jenő. Bp., 1904, Szilágyi Béla (Révai és Salamon-ny.), VII+224 p. Aranyozott egészbőr-kötésben, kopottas, kissé sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal, tulajdonosi névbélyegzővel, ajándékozási sorokkal.
17713.

2 000 HUF
5,18
5,71
17714.

3 800 HUF
9,84
10,86
Kaczvinszky Lajos: A magyar szemle emlékalbuma 1888-1938. Hegedűs László rajzaival. Kiadói festett vászonkötésben, sérült, lapok kijárnak, előzéklap nélkül
17715.

1 200 HUF
3,11
3,43
Dayka Gábor versei. Összeáll., szerk., valamint az utószót írta: Kovács Ferencné Ónodi Irén. Miskolc, 1993,Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Az összeállító, Kovács Ferencné Ónodi Irén által (az utószó végén) Dobrossy István (1946-2015) történész, levéltáros, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár igazgatója részére DEDIKÁLT példány, valamint Dobrossy részére szóló levéllel.
17716.

2 400 HUF
6,22
6,86
Erdős Renée: Alkotók. A szerző által aláírt. Bp., [1922], Fővárosi Könyv- és Lapkiadó Rt., 146 p. Az eredeti illusztrált papírborítótó bekötötték, rajta izgalmas art-deco grafikáva (jelzett. Sz. I.) Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17717.

1 000 HUF
2,59
2,86
Illés László: Üzenet Thermopüléből. Irodalom- és eszmetörténeti tanulmányok a modernitásról, a szociális gondolatról és a globalizációról. Bp., 1999, Argumentum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17718.

1 000 HUF
2,59
2,86
Sándor Pál: Raszkolnyikov Szibériában. Bp., 1933, Gyarmati Ferenc, 156 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, az utolsó 4 lapot leszámítva felvágatlan.
17719.

1 600 HUF
4,15
4,57
Paul Rosenhayn: A láthatatlan gyilkos. Ford.: Máthé György. Kék Regények 13. Bp., én., Pesti Napló. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17720.

1 600 HUF
4,15
4,57
H. G. Wells: Óriások világa. Fantasztikus regény. Ford.: Tábori Kornél. Bp., 1926., Singer és Wolfner. Kiadói sérült gerincű papírkötés.
17721.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF