Books: Other rarities Number of items: 304
2834172
17746
436
Other collectibles
Döbrentei Kornél: Kardélen. Versek a megmaradásért. Bp., 2003, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1 600 HUF
2835511
17747
436
Other collectibles
Kányádi Sándor: Küküllő kalendárium. Csíkszereda, 2001, Pallas-Akadémia. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2834166
17748
436
Other collectibles
Muharay Elemér: Magyar játékszín. Bp., 1940, Magyar Játékszín, 103 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón néhány apró szakadással.
1 200 HUF
2834152
17749
436
Other collectibles
Illés Sándor: Akikért nem szólt a harang. Békécsaba, 1992, Tevan. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2832656
17750
436
Other collectibles
Dr. Wünscher Frigyes: Családvédelem. (Bp., 1942), Actio Catholica (Kispest, Kultúra-ny.), 32 p. Kiadói illusztrált, tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel, az utolsó lapon szakadásból eredő hiánnyal.
1 200 HUF
2827755
17751
436
Other collectibles
Bród Miksa: A szépségápolás művészete. Bp.,[1921],Singer és Wolfner. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel.
1 000 HUF
2833978
17752
436
Other collectibles
Moly Tamás: A mester. Detektív-történet. Vörösbegy kalandjai. Bp., é.n., Hajnal. 2. kiadás. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, foltos lapokkal.
1 600 HUF
2833892
17753
436
Other collectibles
3 db régi tankönyv: Straub Ferenc, Vadász Zoltán: Az élet számokban. Számolási és mérési példatár katolikus népiskolák számára. Negyedik füzet: Az V-VI. osztály anyaga. Nyolcadik kiadás. 1936 + A VII. osztály anyaga. 1942 + VIII. osztály anyaga. 1942. 108+68+87 p. Bp., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben, sérült gerincekkel.
1 600 HUF
2828964
17754
436
Other collectibles
Leblanc, Maurice: Az olajlámpás. Arséne Lupin újabb kalandjai. Bp., Dante. Kiadói papírkötés, rossz állapotban.
1 400 HUF
2833598
17755
436
Other collectibles
Júlia szép leány. Székely balladák Kríza János gyűjteményéből. Vál., és az utószót írta: Kriza Ildikó. Bp., 2005., Helikon. Róth Miksa üvegablakainak fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
1 200 HUF
2833959
17756
436
Other collectibles
Új anthológia. Fiatal költők 100 legszebb verse. Összeáll.: Babits Mihály. (Bp.), 1932, Nyugat (Hungária-ny.), 157+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült és részben javított gerinccel, foltos és kissé sérült borítóval, néhány lapon ceruzás jelölésekkel, első néhány lap kissé foltos.
1 400 HUF
2833780
17757
436
Other collectibles
Kozma Andor: Turán. Ősrege. Bp., 1926., Pantheon. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos és megtört borítóval, kissé sérült gerinccel, felvágatlan példány.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035