Q. Horatii Flacci Opera omnia. Edidit. Gedofredus Stallbaum. Editio Stereotypa. Lipsiae, 1854., Ex Officina Bernhardi Tauchnitz, LXXXIV+232 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány ceruzás jegyzettel, aláhúzással, az index hiányzik a végéről, de maga a szöveg teljes.
K. Pausztovszkij: Mezítlábas Odisszeuszok. Ford.: Amália Joszifovna Steiner. Bp., 1948., Szikra. Első magyar kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borítón törésnyommal, a borítón szakadásokkal.
Thaly Tibor: Szekér a ravatalon és egyéb elbeszélések. Bp.,1981., Nyugdíjas Agrárszakemberek Klubja. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Vörös a nap félkorongja. Az új-görög nép legszebb dalai és balladái. Fordította Samu János. Trencsényi Waldapfel Imre előszavával. (Bp.), (1949)Franklin. 32 p. Sérült papíkötésben.
Ifj. Gonda Béla: Jó modor - jó társaság. Az úri elegáns élet művészete. Bp., 1919.,Szerzői. A borító Palla Jenő munkája. Kiadói papírkötés, a borító kissé foltos, kissé szakadt, a könyvtest elvált a borítótól.