Number of items: 304

V. Ecsedy Judit (szerk.): Magyarország bibliográfiája 1712-1860. VIII. függelék: Hazai, 18. századi színlapok, gyászjelentések és szentképek bibliográfiája. Nyomda- és kiadástörténeti mutató az 1701-1800 között megjelent magyarországi (és külföldi magyar nyelvű) nyomtatványokhoz (a VI. kötet kiegészítése). Bp., 1991, OSZK. Kiadói papírkötés.
17830.

2 400 HUF
6,22
6,86

17831.

2 400 HUF
6,22
6,86

Star Wars a klónok támadása - Képes enciklopédia. Star Wars I. baljós árnyak gyerekfirkákkal
17832.

1 600 HUF
4,15
4,57

Lengyel László - Markó Béla: Engedd hazámat éltetnem. Bp.,2017,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
17833.

1 400 HUF
3,63
4,00

17834.

2 000 HUF
5,18
5,71

Albert Goldman: Elvis. Ford.: Gálvölgyi Judit. Bp., 1985., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17835.

2 000 HUF
5,18
5,71

Szomaházy István: Huszonnégy óra. Elbeszélések. Bp., 1894., Singer és Wolfner, 248 p. Hozzákötve: Szomaházy István: Emlékiratok a szerelemről. Egy magányos ember följegyzései. Bp., 1916., Singer és Wolfner, 190+1 p. Korabeli egyedi egészvászon-kötés, hiányzó szennylapokkal, a 2. mű körbevágott, ex libris-szel: Dinnyés Ferenc (1886-1958): Ex libris Wolf Andor, linómetszet, papír, jelzett a dúcon, 8x6 cm.
17836.

Szomaházy István: Huszonnégy óra. Elbeszélések. Bp., 1894., Singer és Wolfner, 248 p. Hozzákötve: Szomaházy István: Emlékiratok a szerelemről. Egy magányos ember följegyzései. Bp., 1916., Singer és Wolfner, 190+1 p. Korabeli egyedi egészvászon-kötés, hiányzó szennylapokkal, a 2. mű körbevágott, ex libris-szel: Dinnyés Ferenc (1886-1958): Ex libris Wolf Andor, linómetszet, papír, jelzett a dúcon, 8...

2 400 HUF
6,22
6,86

Mécs László összes versei 1920-1940. Számozott, aláírt! Bp., 1941, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, belül gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
17837.

2 600 HUF
6,74
7,43

Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták: Dr. Kogutovicz Károly, Dr. Szinnyei József, Teleki Pál, Dr. Zsirai Miklós és mások. Bp., 1928, Kir. M. Egyetemi Ny. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, fakó, foltos borítóval, belül jó állapotban. + 1939 Északi rokonaink. A Magyar-Finn és a Magyar-Észt Társaság Közleményei. I. köt. Szerk.: vitéz Nagy Iván. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval.
17838.

Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták: Dr. Kogutovicz Károly, Dr. Szinnyei József, Teleki Pál, Dr. Zsirai Miklós és mások. Bp., 1928, Kir. M. Egyetemi Ny. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, fakó, foltos borítóval, belül jó állapotban. + 1939 Északi rokonaink. A Magyar-Finn és a Magyar-Észt Társaság Közleményei. I. köt. Szerk.: vitéz Nagy Iván. Kiadói p...

1 400 HUF
3,63
4,00

Weöres Sándor: A hallgatás tornya. harminc év verseiből. 1956, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17839.

2 000 HUF
5,18
5,71

G. Nagy László: Öltözékek és hajviseletek az ókortól napjainkig. Dunaszerdahely, 2002, Lilium Aurum. 103p. . Kiadói kartonált papírkötésben, lapok alja kissé foltos (ázásnyommal).
17840.

2 400 HUF
6,22
6,86

Sienkiewicz, Henrik [Henryk]: Vízözön. [Özönvíz]. Sík Sándor előszavával. Bp., 1923, Szent István Társulat, 468 p. Első magyar nyelvű kiadás. A borító Jaschik Álmos munkája. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve
17841.

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF