Cseppjeiben hősök vére forr. Versek az egri borról. Vál., szerk., az előszót írta és a jegyzeteket összeállította: Lisztóczky László. Eger, 2000, Segít a Város Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (126./200), a könyv szerkesztője, Lisztóczky László által DEDIKÁLT példány.
Kuncz Aladár: Fekete kolostor I. köt. Feljegyzések a francia internáltságról. Kolozsvár, 1931., Erdélyi Szépmíves Céh, 284+2+VII (tagnévsor) p. Kiadói álbordás gerincű aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal. Számozott, 403. számú, névre szóló (Arany János Egyesület) példány.
Majakovszkij, Vlagyimir Vlagyimirovics: Lenin. Ford.: Radó György. Az eredeti linóleummetszeteket Raszler Károly készítette. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés. Számozott (462./800) példány. Csak 800 példány bőrkötéses!
Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., 1911., Nyugat, (Világosság-ny.), 104+6 p. Első kiadás. A borító Falus Elek munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, szakadt borítóval, a gerincen hiánnyal, kissé foltos lapokkal, de belül alapvetően jó állapotban.
Vanda, krakkói hertzeg-asszony, vagy A' szerelem áldozatjai. Valóságos történeten épült román. I-II. rész. [Egybekötve.] Pozsonyban 's Pesten, 1822., Füskúti Landerer Lajos betűivel, 120; 95+1 p. Harmadik nyomtatás. Átkötött modern félbőr-kötés, a címkép metszet hiányzik.