1 600 HUF
Arnd, Johann: Des gottseligen Thomas von Kempis. Vier Bücher von der Nachfolge Christi. Stuttgart, 1896, J. F. Steinkopf, 348 p. Német nyelven. Díszes, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, néhány lap kissé foltos.