17480. 436. Closed Online auction Books: Religion
2 000 HUF
0 HUF
B. Feuchtersleben Ernő: Adalék a lélek étrendjéhez. Bp., 1883, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : tg