3 600 HUF
Die Bibel, oder die ganze Heilige Schrift des alten und neuen Testaments. Nach der deutschen Übersetzung Dr. Martin Luthers. Stuttgart, 1905, Priviligierte Württembergische Bibelanstalt. 23. kiadás. 8 színes táblával (színes térkép melléklet) Könyvkötői, dombornyomott korabeli egészbőr kötés aranyozott gerinccel és borítóval, gerince sérült, megerősített kötéssel, néhány kevés lapon ceruzás jegyzetekkel.