3 000 HUF
19
[Szepessy Alajos]: Szepessy Aloiz: Öt esztendőre való nagy böjti szent beszédek mellyeket élő nyelvvel mondott és a lelki tanítók segedelmére kiadott előljáróinak engedelmébűl... Misklocz, 1828., Nemes Szigethy Mihály Cs. Kir. Privilegiált Könyvnyomtató betűivel, 471+8 p. Korabeli kartonált kötés, kopott, sérült borítóval és gerinccel, foltos lapokkal.