1 000 HUF
Vogl Máté: Szentek élete. II. rész. - - után átdolgozott kiadás. Bp., 1909., Szent-István-Társulat. A borítón gyönyörű aranyozott, nemzeti kiscímeres "Patrona Hungariae" illusztrációval. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.