3 000 HUF
20
cca 1870 Legende der Heiligen. 1. Januar - 20. Juli. hn., én., nyn., 2 t.+656 p. Rendkívül gazdag egészoldalas és szövegközti fametszetű képanyaggal illusztrált. Aranyozott félbőr-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kopott, foltos borítóval, hiányzó címlappal (?), ajándékozási sorokkal dédnagyanyától unokájának.