16459.
436. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
600 HUF
Kukely Mihály: Buzánszky Viktóriája - győzelme. Bp., 1991, Viktória Ügynökség. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.