17559. 436. Closed Online auction Books: Tales
3 400 HUF
0 HUF
Benedek Elek: Virágos réten. - - versei. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp.,én.,Dante. Kihajtható kemény-táblás mesekönyv, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel.
Photo of the item taken by : tg