1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Mesefolyamok óceánja. Szómadéva. Szankszrit mesék. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket Ãrta: Vekerdi József. A könyv borÃtó illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1974, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval, foltos lapokkal, volt könyvtári példány.