2 400 HUF
Z. Tábori Piroska: Dugó Dani és pajtásai. Elmeséli - -. D. Rónay Emy képeivel. Bp.,én.,Dante, 88 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy lap javított.