2 400 HUF
Z. Tábori Piroska: Dugó Dani újabb kalandjai. Elmeséli - -. D. Rónay Emy képeivel. Bp.,(1930.),Dante, 78+2 p.+ 1 (színes képtábla) t.+81+1 p. + 1 (színes képtábla) t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, egy lapot kiszíneztek és ki is jár.