1 200 HUF
Zöldmezőszárnya. Marosszentkirályi cigány népmesék. Gyűjtötte, az utószót és a jegyzeteket írta: Nagy Olga. A könyv borító illusztrációja Lóránt Lilla és az illusztrációk Bartha László festőművész munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1978, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, volt könyvtári példány.