16001.
436. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
12 000 HUF
Carter, Howard: Tut-Ankh-Amen koporsója és múmiája. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, belsejében sérült lapok.