16081.
436. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp., 1936, Grill Károly, 191 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó, kopott gerinccel, belül jó állapotban.