16098.
436. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia szívében II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Ford.: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,4+270+2 p. +14 t. Gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, két hiányzó táblával.