16404.
436. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Italo Balbo: Diadalmas szárnyak. A második olasz óceánrepülés. Fordította Gáspár Miklós. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, kopott borítóval és gerinccel. Tulajdonosi bejegyzéssel, elülső oldalon firkákkal, kissé foltos lapokkal.