16062.
436. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
Radó Vilmos: Gróf Benyovszky Móric élete és kalandai. Szemlár Mihály rajzaival. Bp., 1889., Eggenberger (Hoffmann és Molnár.) Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, laza fűzéssel, hiányzó címlappal, ajándékozási sorokkal, laza fűzéssel.