16080.
436. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Strauss Frigyes: Dsiggi-dsiggi. Parcus Leó kalandjai a boliviai őserdőkben. Fordította Endre Dénes. Wien-Budapest, é.n. (1926), Dabubia kiadása, 265 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borító némileg kopottas, enyhén laza kötéssel, néhány kevés lap kissé foltos.