16048.
436. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
Szilágyi János: Aquincum. Bp., 1956, MTA. Megjelent 1850 példányban. Kiadó eigészvászon kötésben, kissé sérült kötéssel, egyik kihajtható mellékleten szakadással.