17363.
436. Closed Online auction
Books: about horses, horsing
5 000 HUF
9
Dilg, Wilhelm: Die landwirtschaftliche Fohlenzucht. Wien, 1871. Faely & Frick. 48 fametsztettel a szöveg között. Könyv a csikótenyésztésről. 117 + 3 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben,