17373.
436. Closed Online auction
Books: about horses, horsing
8 000 HUF
20
Halász György: Telivérek. A magyar telivér lótenyésztés története a ménimportok csoportosítása alapján. Gróf Erdődy Rudolf előszavával. Bp.,1944.,Vajna és Bokor, 511+1 p.+1 (kihajtható tábla) t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, foltos lapokkal.