Faleristics: medals, orders, badges
Number of items: 266
2642181
34935
436
Numismatics
~1970-1980. "BHG - Beloiannisz Híradástechnikai Gyár" zománcozott bronz jelvény, eredeti tokban (40mm) T:1-
3 600 HUF
2828633
34936
436
Numismatics
~1970-1980. "Magyar Vöröskereszt Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott kitüntetés, miniatűrrel, tokban, igazolvánnyal T:2
3 000 HUF
2827964
34937
436
Numismatics
~1970-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" arany fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, sérült műanyag tokban T:1-
1 400 HUF
2785036
34938
436
Numismatics
~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás és zománcos jelvény, miniatűrrel, eredeti tokban + ~1970. "Szocialista Brigád" műgyantás fém jelvény, tokban, miniatűrrelT:1- fo.
2 000 HUF
2814681
34939
436
Numismatics
~1970-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa Elnöksége" (2x) ezüst fokozatú, műgyantás kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-,2- egyiken sérült műgyanta
1 800 HUF
2828135
34940
436
Numismatics
~1970-1980. "MÁV Szolgálati Emlékérem 35 év" műgyantás fém kitüntető jelvény miniatűrrel, tokban (32mm) + "Büntetésvégrehajtási Törzsgárda 25 év" műgyantás fém jelvény tokban (26mm) T:1-
3 000 HUF
2827360
34941
436
Numismatics
1970-1980. "Rendőrtiszti Akadémia" rátétes zománcozott tombak sapkajelvény (41x26mm) + rendőrségi, zománcos és műgyantás Cu sapkajelvény (35x27mm) T:1-,2
2 800 HUF
2831014
34942
436
Numismatics
~1970-1980. "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja + Szakma Kiváló Brigádja" 2xklf kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (egyik tok sérült) + "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült dobozban + "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel, tokban T:1-,2
2 000 HUF
2828393
34943
436
Numismatics
1971. "Ráckevei Horgász Egyesület - 30 év" aranyozott műgyantás fém jelvény (36mm) T:1-
3 000 HUF
2827373
34944
436
Numismatics
1972. "22. Villamosipari Találkozó - Kazincbarcika" zománcozott Cu jelvény (35x37mm) T:1- sérült tű
1 800 HUF
2763092
34945
436
Numismatics
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" bronz kitüntetés fül és mellszalag nélkül T:1- ph NMK 714.
1 200 HUF
2757165
34946
436
4800
Numismatics
~1975. "MALÉV Törzsgárda 30 év" aranyozott, műgyantás jelvény (21,5x22mm) + "MALÉV Törzsgárda 35 év" aranyozott, műgyantás jelvény névre szóló fém plaketten, eredeti tokban (104x90mm) T:1-
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m