Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 991
2834939
31541
436
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1868. "Emlék az Országos Dalár Ünnepélyre / Debreczen september 20án MDCCCLXVIII" Sn medál füllel (31mm) T:2,2- peremen és a hárfa bal oldalán karcolások
5 000 HUF
2827259
31542
436
Numismatics
1876. "A 1876 évi Országos Ipar-termény- és Állat-kiállítás Szegeden / Érdem Érem" kétoldalas bronz díjérem (50mm) T:2 ph, patina
6 000 HUF
2834944
31543
436
Numismatics
1879. "Emlék Érem Székesfehérvári 1879 évi orsz. kiállítás / Gróf Zichy Jenő a kiállítás elnöke" Sn emlékérem füllel. Szign.:K.S. (32mm) T:2,2- ph.
5 000 HUF
2834965
31544
436
Numismatics
Osztrák-Magyar Monarchia 1881. "Emlék Rudolf koronaherczeg és Stefánia herczegnő esketésére 1881 május 10-én" fém emlékérem füllel, "A. MÜLLER WIEN" gyártói jelzéssel (30,5mm) T:2-,3
2 400 HUF
2825307
31545
436
Numismatics
1885. "Az 1885iki Budapesti Országos Kiállítás Emlék Érme" bronz emlékérem füllel, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (30mm) 1- patina, kis peremhiba
9 000 HUF
2825007
31546
436
Numismatics
1885. "Az 1885-ös Budapesti Országos Kiállítás emlékérme / Rudolf trónörökös a kiállítás védnöke" kétoldalas bronz emlékérem, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (38mm) T:2 patina, fülnyom, ph.
2 000 HUF
2825869
31547
436
3400
Numismatics
~1890 "Kossuth Lajos / Szabadság, egyenlőség, testvériség" Cu-Zn kétoldalas emlékérem (31mm) + "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés fül nélkül (31mm) + DN "Szent György a lovagok védőszentje / Biztonság a viharban" kétoldalas érem (30mm) T:1--2 korrózió, fülnyom
3 400 HUF
2829868
31548
436
Numismatics
1892. "I. Ferencz József és Erzsébet 1892 / I. Ferencz József Magyarország Apostoli Királya és Erzsébet Királynője 25 évi koronázási emlékére 1867-1892" bronz medál fül nélkül (31mm) T:2- patina, ph, a fül letört
1 000 HUF
2834960
31549
436
Numismatics
1895. "Magyar ország ezeréves fennállása - Árpád - I. Fer. Józs. 896-1896 / Ezredéves Országos Kiállítás - Emlék érem 896 1896" kétoldalas bronz emlékérem füllel (35mm) T:2
8 000 HUF
2825313
31550
436
Numismatics
1896. "Magyarország ezeréves fenállása emlékére / 896-1896 Milleniumi emlék" bronz emlékérem (27mm) T:1- patina
2 600 HUF
2837128
31551
436
Numismatics
~1900. "A Körmöczbányai Magyar Királyi Pénzverde Látogatásának Emlékére" jelzetlen Ag emlékérem füllel (6,19g/22mm) T:2
5 000 HUF
2774739
31552
436
Numismatics
~1900. "Mozart" bronz emlékérem (142mm) repedt márvány talapzaton (205x170mm) T:1-. ~1900. "Mozart" bronze commemorative medallion (142mm) on cracked marble pedestal (205x170mm) C:AU
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035