Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 991

1868. "Emlék az Országos Dalár Ünnepélyre / Debreczen september 20án MDCCCLXVIII" Sn medál füllel (31mm) T:2,2- peremen és a hárfa bal oldalán karcolások
31541.

5 000 HUF
12,95
14,29

1876. "A 1876 évi Országos Ipar-termény- és Állat-kiállítás Szegeden / Érdem Érem" kétoldalas bronz díjérem (50mm) T:2 ph, patina
31542.

6 000 HUF
15,54
17,14

1879. "Emlék Érem Székesfehérvári 1879 évi orsz. kiállítás / Gróf Zichy Jenő a kiállítás elnöke" Sn emlékérem füllel. Szign.:K.S. (32mm) T:2,2- ph.
31543.

5 000 HUF
12,95
14,29

Osztrák-Magyar Monarchia 1881. "Emlék Rudolf koronaherczeg és Stefánia herczegnő esketésére 1881 május 10-én" fém emlékérem füllel, "A. MÜLLER WIEN" gyártói jelzéssel (30,5mm) T:2-,3
31544.

2 400 HUF
6,22
6,86

1885. "Az 1885iki Budapesti Országos Kiállítás Emlék Érme" bronz emlékérem füllel, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (30mm) 1- patina, kis peremhiba
31545.

9 000 HUF
23,32
25,71

1885. "Az 1885-ös Budapesti Országos Kiállítás emlékérme / Rudolf trónörökös a kiállítás védnöke" kétoldalas bronz emlékérem, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (38mm) T:2 patina, fülnyom, ph.
31546.

2 000 HUF
5,18
5,71

~1890 "Kossuth Lajos / Szabadság, egyenlőség, testvériség" Cu-Zn kétoldalas emlékérem (31mm) + "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés fül nélkül (31mm) + DN "Szent György a lovagok védőszentje / Biztonság a viharban" kétoldalas érem (30mm) T:1--2 korrózió, fülnyom
31547.

3 400 HUF
8,81
9,71

1892. "I. Ferencz József és Erzsébet 1892 / I. Ferencz József Magyarország Apostoli Királya és Erzsébet Királynője 25 évi koronázási emlékére 1867-1892" bronz medál fül nélkül (31mm) T:2- patina, ph, a fül letört
31548.

1 000 HUF
2,59
2,86

1895. "Magyar ország ezeréves fennállása - Árpád - I. Fer. Józs. 896-1896 / Ezredéves Országos Kiállítás - Emlék érem 896 1896" kétoldalas bronz emlékérem füllel (35mm) T:2
31549.

8 000 HUF
20,73
22,86

1896. "Magyarország ezeréves fenállása emlékére / 896-1896 Milleniumi emlék" bronz emlékérem (27mm) T:1- patina
31550.

2 600 HUF
6,74
7,43

~1900. "A Körmöczbányai Magyar Királyi Pénzverde Látogatásának Emlékére" jelzetlen Ag emlékérem füllel (6,19g/22mm) T:2
31551.

5 000 HUF
12,95
14,29

~1900. "Mozart" bronz emlékérem (142mm) repedt márvány talapzaton (205x170mm) T:1-. ~1900. "Mozart" bronze commemorative medallion (142mm) on cracked marble pedestal (205x170mm) C:AU
31552.

16 000 HUF
41,45
45,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF