Amerikai Egyesült Államok DN aranyozott Cu emlékérem az 1933-as 20$ alapján, "COPY" jelzéssel (100mm) T:PP USA ND gold plated Cu commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark (100mm) C:PP
Kína 1993. "A kakas éve" kétoldalas, ezüstözött fém érem kapszulában (70mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat
China 1993. "Year of the Rooster" two-sided, silvered metal medallion in capsule (70mm) C:AU (PP) patina, fingerprints
Német Államok / Nürnberg 1630. 60kr "II. Ferdinánd" ezüstözött utánveret "1976" beütéssel, német nyelvű tanúsítvánnyal T:1
German States / Nuremberg 1630. 60 Kreuzer "Ferdinand II" silver plated restrike with "1976" hallmark with certification in german C:UNC
Német Szövetségi Köztársaság 1979. 1pf Ag "Weisenbergi II. Konrád" jelzett utánveret tanúsítvánnyal, dísztokban (4g/0.999/20mm) T:1 patina
Federal Republic Germany 1979. 1 Pfennig Ag "II. Conrad von Weisenberg" marked restrike with certificate in display case (4g/0.999/20mm) C:UNC patina
Németország 1991. "200 éves a Brandenburgi kapu - Forradalmi harcok 1913-1919" kétoldalas, aranyozott emlékérem (39mm) T:PP Germany 1991. "200th anniversary of the Brandenburger gate - Revolutionary struggles 1913-1919" two-sided, gilt medallion (39mm) C:PP
Németország 1991. "200 éves a Brandenburgi kapu - Hitler kancellári kinevezése, 1933. január 30." kétoldalas, aranyozott emlékérem (39mm) T:PP
Germany 1991. "200th anniversary of the Brandenburger gate - Hitler chancellor, January 30th 1933" two-sided, gilt medallion (39mm) C:PP
Németország 1991. "200 éves a Brandenburgi kapu - Bismarck, Moltke, Roon 1871" kétoldalas, aranyozott emlékérem (39mm) T:PP
Germany 1991. "200th anniversary of the Brandenburger gate - Bismarck, Moltke, Roon 1871" two-sided, gilt medallion (39mm) C:PP
Németország 1991. "200 éves a Brandenburgi kapu - Új négyesfogat" kétoldalas, aranyozott emlékérem (39mm) T:PP Germany 1991. "200th anniversary of the Brandenburger gate - New quadriga" two-sided, gilt medallion (39mm) C:PP